Zdravstveni dom Lendava, v skladu s svojimi kadrovskimi potrebami, objavlja razpis za podelitev kadrovskih štipendij za študijsko leto 2024/2025 za naslednje poklice:

• doktor medicine (študijski program medicina)

število razpisanih štipendij: 2

Prijava na razpis naj vsebuje:

• življenjepis z motivacijskim pismom,
  • potrdilo o vpisu za študijsko leto 2024/2025,
  • dokazilo o študijskem uspehu v predhodnem študijskem letu (študenti prvega letnika maturitetno spričevalo),
  • potrdilo o državljanstvu in stalnem bivališču,
  • izjavo, da kandidat ne prejema druge kadrovske štipendije ali štipendije za deficitarne poklice,ne prejema drugih prejemkov za izobraževanje po drugih predpisih, ni v delovnem razmerju oziroma ne opravlja samostojne registrirane dejavnosti, ni vpisan v evidenco brezposelnih oseb pri zavodu RS za zaposlovanje, ni poslovodna oseba gospodarskih družb ali direktor zasebnega zavoda.

Vse zainteresirane kandidate vljudno vabimo, da svojo prijavo in vso zahtevano dokumentacijo z vlogo posredujejo na naslov: Zdravstveni dom Lendava, Kidričeva 34, 9220 Lendava, s pripisom PRIJAVA NA RAZPIS ZA DODELITEV KADROVSKE ŠTIPENDIJE.

Rok za prijavo: do 30.09.2024

S strani ZD Lendava bo imenovana Komisija, ki bo opravila razgovore s kandidati. Obravnavane bodo zgolj popolne vloge. Po obravnavi vlog bo kandidatom poslano pisno obvestilo.

Z izbranim kandidatom se bo sklenila pogodba o štipendiranju, v kateri se bodo določile medsebojne pravice in obveznosti , vključno z zavezo kandidata, da se bo po uspešno zaključenem izobraževalnem programu, za katerega prejema štipendijo, zaposlil v zavodu.

Dodatne informacije v zvezi z javnim razpisom so na voljo na telefonski številki 02 5789 404 (kadrovska služba).

Lendava, 22.08.2024

Olga Požgai Horvat, dr.med.spec.

Direktorica ZD Lendava

Vloga za kadrovsko štipendijo za študijsko leto 2024/2025